Dáždnik lásky

03.04.2018

Nech už patríte k vedomým alebo nevedomým kvantérom, myslím, že táto rada bude prospešná všetkým ktorí o ňu budú stáť.

"Došla" mi z kvantového informačného poľa cestou domov, keď som v sebe riešila myšlienku, ako rýchlo sa človek dokáže dostať do stavu stresu a zabudne na otvorené pole srdca. Následne prichádzajú negatívne myšlienky a špirála sa už točí smerom do ťažkej energie.

Akonáhle som vyslala myšlienku ako to zmeniť čo najrýchlejšie a v rámci možnosti najjednoduchšie a najúčinnejšie, pred očami sa mi zjavil krásny veľký čierny dáždnik. Otvoril sa a aj keď to bude znieť čudne, usmial sa na mňa. Vtedy mi to došlo.

Ak sa niekedy cítite skutočne unavení, preťažení, prípadne podráždení, keď vnímate, že vaše pole srdca sa zatvára a energia srdečnosti neprúdi, jednoducho si predstavte dáždnik. Je jedno akej farby a veľkosti. Taký, aký vyhovuje vám. Viete, že tento dáždnik nie je len tak obyčajný, je bránou k vášmu srdcu, portálom k otvoreniu bezpodmienečnej lásky, ktorá je tu pre nás všetkých. Bez rozdielu. Všetci na ňu máme nárok a môžeme jej mať toľko, koľko chceme.

Ak niekto potrebuje barličku, tak nech si pokojne predstaví, že mu ten dáždnik darovali anjeli (alebo si dosaďte toho, kto pre vás symbolizuje lásku, mier, pokoj). Uvedomte si (toto je dôležité), že tento dáždnik so sebou prináša lásku. A je určená VÁM!

Uchopte ho do ruky (symbolizuje to, že emócie sú vo vašich rukách) a otvorte. Postavte sa pod neho ako keď vonku prší a zdvihnite hlavu. Usmejte sa na to, čo vidíte. Z celého obvodu dáždnika smerom k zemi a teda CEZ vás prúdi  - "prší" - energia lásky. Pokoj. Vyrovnanosť. Nepotrebujete robiť absolútne nič, len zamerať svoju pozornosť na to, ako vaším telom prechádza niečo krásne, láskavé, úžasné, niečo, čo vás miluje a chce pre vás len to najlepšie.

Hotovo.

P.S. Verím, že táto mini technika bude pre vás účinná, hlavne keď ju dostanete do krvi. Možno si vymyslíte vlastnú, dokonalejšiu. Aj o tom to je. Všetko je správne a tak, ako byť má.

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

©2018