Deviatka

03.04.2018

Deviatke vládne Mars. Bojovník, ktorý sa ničoho nezľakne. Energia tohto spojenia je postavená na istej dávke bojovnosti, presadzovania sa a dosiahnutia cieľa. Vo vzťahu sú ambície, ideály, vďaka tejto húževnatosti sa dá vybudovať krásny vzťah. Deviatka je číslo ukončenia a možno práve to pomáha k tomu, aby ste pochopili, že sa dokážete vhodne doplňovať, napĺňať až po okraj pochopením, toleranciou - za predpokladu, že zakopete vojnovú sekeru a bojové pole necháte niekomu inému. Chce to teda dáku odvahy (čo Mars poskytne, druhá vec je, či to využijete) na to aby ste prekonávali prekážky, zákopy, pocit, že toto už nedáte, že všetko má svoj koniec. Pretože ukončovanie znamená zbaviť sa vecí, ktoré nepotrebujete a ktoré viac škodia než prospievajú. Urobte si preto inventúru, čo už doslúžilo a k čomu máte len sentimentálny vzťah - či nereálne požiadavky.

Mali by ste sa naučiť vzájomnej dôvere, trpezlivosti a vlastnej sebadisciplíne. Lebo generálom nemôžeme byť všetci. V tomto vzťahu je možnosť dosiahnuť úspechy, vzájomnú podporu, cítiť sa ako kráľ, ktorý ukončil svoju cestu za korunováciou a konečne má v rukách žezlo moci, vládnutia ale aj láskavosti a pochopenia. A kto by nechcel byť milovaným panovníkom? Aj keď Mars nerád sedí na zadku doma, radšej je na koni, predsa len, jazda môže byť tak spanilá a zidealizovaná ako aj divoká a nespútaná. Pri vnútornom konflikte, ktorý z času na čas budete pociťovať, na deviatke dokážete postaviť vzťah plný zaujímavých zvratov, zážitkov ale aj oslobodenia sa od toho, čo vás ťažilo. Ak sa teda nerozhodne ísť na to opačne a pre istotu si ešte viac naložiť. 

Paradoxne táto vibrácia prináša aj múdrosť, že v prvom rade treba začať od seba a až potom požadovať zmeny po partnerovi. Možno občas pocítite túžbu "zdrhnúť" niekam do samoty a je to v poriadku. Adrenalín bojovníkov je síce úžasný, ale oddych a utriedenie si svojho vnútra vyrovnáva a dáva do harmónie energiu cválajúceho princa na bielom koni, ktorý beží zachraňovať už dávno zachránenú princeznú. Istým spôsobom dokážu byť pre seba partneri svetlom na ceste životom a preto si to svetlo ochraňujte a nenechajte ho udusiť vojnovým pokrikom.

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

©2018