Dvojka

02.04.2018

Dvojke vládne Luna a tá vzťahu prepožičiava tajomnosť, citlivosť, intuíciu ale aj neskutočne silné ružové okuliare, najlepšie privarené. Vo vzťahu cítiť romantiku, pochopenie jeden druhého, súlad, harmóniu. Dvojka je partnerská a svojim spôsobom praje celkom peknému a nežnému vzťahu. V závislosti od toho, s akými číslami prišli do tejto vibrácie partneri, ide o príjemné duševné prepojenie a chápanie. Zdieľanie toho čo cítia je pre nich prirodzené, vedia sa podporiť, dohodnúť, nájsť kompromisy.

Problém nastáva, keď vzťah upadne do presvedčenia, že na ňom už nič netreba meniť a všetko je dokonalé. Pasivita mu škodí, hrozí nuda a syndróm vyhorenia. Niekedy príde prebudenie a vo svetle sa vzťah začne javiť inak ako v striebristých lúčoch romantického Mesiaca. Rovnako by som bola opatrná pri závislostiach na tom druhom. Uvedomte si, že partner nie je kyslík bez ktorého nedokážete žiť. Prílišná pripútanosť a nadmerná starostlivosť môže v druhom vyvolať pocit olovenej gule na nohe.

Inak je to celkom pekný a príjemný vzťah, ktorý vás naučí harmónii, porozumeniu, kompromisom a vyjadrovaním svojich pocitov.

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

©2018