Jedenástka

04.04.2018

Jedenástka je majstrovské číslo. Má v sebe energie, ktoré nie sú práve jednoduché ale dokážu svojmu majiteľovi priniesť úspech ak vie ako pracovať s intuíciou. V opačnom prípade je to menší duševný masaker.

Ako sa prejaví 11 vo vzťahu? Ono je to ťažko presne pomenovať, ale skúsim.

Vibrácia tohto čísla môže spôsobovať, že vo vzťahu budete musieť častejšie zatínať päste, je to akoby sa stretli dve silné energie a ani jedna nechce ustúpiť. Môžete to brať ako dvoch absolútne odlišných (a pritom tak rovnakých)  ľudí, ktorí nevidia, že cesta vedie cez intuíciu, vzájomnú pomoc, citlivosť. Vnútorný konflikt, pocit osamotenosti, nepochopenia, oddelenia. Ako dve samostatné jednotky, každá na svojom dôležitom mieste a neochotná uveriť, že tá druhá je rovnako dôležitá ako ona samotná. Toto spojenie v sebe skrýva potenciál na úspešný vzťah, ale určite to nebude jednoduché spojenie. Tu asi najviac záleží na tom, a akými číslami do tejto vibrácie vstúpili partneri. Osobne si myslím, že aj ich osobná ročná vibrácia bude zohrávať dôležitú úlohu. Ak sa partneri naučia skutočne brať ako rovnocenní a nebudú sa hrať na to, kto z nich je väčší kráľ, keď dokážu ísť cestou srdca, myslím, že vo vzťahu môže nastať krásne prebudenie, pocit, že spoločne dokážu veľa, môžu dosiahnuť úspechy, zabezpečenie, lásku a porozumenie.

Ak však na seba nechajú pôsobiť tú "horšiu" stránku 11, potom to bude skutočne asi jeden z najťažších vzťahov. Nie vždy ho musia dvaja ľudia ustáť, môžu medzi sebou riešiť kadejaké "duševné bahná", výčitky, osočovanie... Možno niekto potrebuje presne takýto vzťah, kde sa ocitne v blate a na kolenách, je tam v rámci karmy dostatok učenia. Zas a znova, záleží len a len na dvoch ľuďoch, či vibráciu využijú v tom pozitívnom alebo negatívnom smere.

Čísla ešte nikomu vzťah nepokazili, ale slová a skutky partnerov určite áno.

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

©2018