Jednotka

02.04.2018

Jednotke vládne Slnko a to dodáva vzťahu istú slnečnosť, žiarivosť, spoločenskosť. Partneri vo vzťahu prežívajú zábavu, energiu, nevyhnú sa ani istej dávke dramatizácie. Vzťah srší novými výzvami, behom po lúke kvetov niekam do neznáma, akoby celý svet patril im a už len si vybrať, kam pôjdu. Tu môže nastať problém, pretože každý jeden z partnerov by si rád zachoval svoju dávku slobody a v rukách držal opraty spoločného voza. Byť len spolujazdcom sa nepáči ani jednému z nich. Preto môžu nastať dosť ostré boje o výslnie, vedúce postavenie, kto bude hlavou a kto zbytkom tela.

Ak chcete v tejto vibrácii zažívať viac tú slnečnosť, je potrebné pracovať na egu, nepúšťať sa do nezdravých bojov a hádok, ktoré zaručene prídu. Trecie plochy v tomto prípade sú časté a nevyhnete sa im. Uvedomiť si, že každý jeden ste originálny a tým pádom rovnako dôležitý. Naučiť sa to akceptovať. V opačnom prípade to bude súboj titanov.

Som presvedčená, že výzvou tohto spojenia je to, aby sa partneri naučili využiť potenciál svoj a potenciál toho druhého k zdravému osobnému rastu. Zrkadlia si svoje nedostatky rovnako ako aj nadania. Vďaka tomu vzťahu môžete sami o sebe zistiť, kam vlastne chcete ísť a čo nechcete. Môže vám to otvoriť dvere k vzťahu novému, do ktorého vstúpite silnejší a s väčším pochopením. V opačnom prípade si podobné "vojny" budete musieť pretrieť nanovo s niekým ďalším.

V prípade, že sa vám podarí ustáť silnú jednotku v súčasnom vzťahu, ak obaja dokážete na sebe a spoločnej interakcii popracovať, môže to byť celkom zaujímavý vzťah plný výziev, zaujímavých začiatkov, udobrovania a srdečnej lásky. 


S láskou a svetlom pripravila Pavlína

©2018