Päťka

03.04.2018

Päťke vládne Merkúr a ak máte s partnerom práve túto vibráciu, vo vzťahu je cítiť dobrodružný duch, spoločenskosť, komunikácia, snaha o činorodosť a únik pred nudou. Určite v ňom zažijete zaujímavé veci, novinky. Ide o spojenie, ktoré je charakteristické optimizmom, radosťou zo života, jednotvárnosť vzťah ubíja. Akoby obaja partneri mali krídla a lietali, pociťovali spoločnú výzvu, ktorú nasledujú. Merkúr ponúka všetky dary k tomu, aby človek zažil čo najviac. Je tam priestor na vzájomný rast a pohyb, je možné, že spolu budete častejšie cestovať, spoznáte nových zaujímavých ľudí, budete sa vzájomne podporovať na ceste za svojim snom. Určite sa nebudete nudiť a dokážete spolu vzájomne komunikovať. Je možné, že váš záujem sa bude točiť okolo filozofie, spirituality, duchovna a podobne.

Táto vibrácia dáva základ na vzťah, kde sa možno človek naučí mnoho o sebe, nazbiera informácie a rozšíri si svoj obzor, nájde spoločníka na debaty o čomkoľvek, zvlášť ak pôjde o témy, ktoré sú istým spôsobom odlišné od tých "bežných". Vo vzťahu je cítiť istá voľnosť, čo je na jednej strane výborné, na druhej však prílišná sloboda môže vyvolať pocit osamotenosti, možno odcudzenia. V tom prípade vzťah začne stagnovať a rozpadať sa. Aj tu je potrebné nájsť rovnováhu. Merkúr ale dáva aj opačnú príchuť a tou je povrchnosť, prudké zmeny, náladovosť.

Ak hľadáte vo vzťahu slobodu, voľnosť, komunikatívnosť, cestovanie, zábavu, táto vibrácia je výborná. Aj za ňou sú však úskalia, nepochopenie, unáhlenosť, ľahkomyseľnosť a prudké zmeny názorov. Ak dokážete zlúčiť lásku s voľnosťou a neisť do extrémov a netrvať na témach, ktoré partnera napriek všetkému nemusia práve v tejto chvíli zaujímať, bude to krásny vzťah plný dobrodružstva, zaujímavých tém a istým spôsobom to bude také duchovné spojenie duší.

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

©2018