Sedmička

03.04.2018

Sedmičke vládne Neptún a to je panečku iná energia. Predstavte si boha Neptúna, ako majestátne vystupuje z mora a v ruke drží obrovské vidly. Pôsobivé. No a takto nejako by mohol vyzerať tento vzťah. Na jednej strane nádherne hrozivo, jedna aj druhá vibrácia priťahujú "pekné" problémy, nehody, nedorozumenia, preto si odsledujte, ako je to v tom vašom vzťahu. Chápete jeden druhého? Rozumiete o čom hovorí? Dáva vám to zmysel? Napriek tomu je tam taká tá nežná energia duchovna, citlivosti, pocitu, že sa o toho druhého treba postarať alebo naopak, že vy ste ten, vy ste tá, ktorý je stratený a potrebuje nájsť maják v rozbúrenom mori citov a emócii.

Sedmičkový vzťah nepatrí k tým jednoduchším, hoci žiaden nie je. Ale tento ak sa neuchopí správne z oboch strán, stojí celkom dosť úsilia. Nikdy si nemôžete byť istí, kedy sa vám ilúzie nezrútia z ničoho nič niekam do prachu. Ak ste si nasadili ružové okuliare, časom zistíte, že sú vždy tak nejak divne zahmlené, menia svet a vy vidíte veci inak než naozaj sú. Je to ako keď sa pozeráte do vody a všetko pod hladinou vyzerá úplne inak, tak tajomne, väčšie alebo menšie, divne ohnuté ako keď to z vody vyberiete. Potom to stráca na príťažlivosti.

V tomto vzťahu je asi najdôležitejšie sa naučiť dobre rozlišovať a analyzovať. Nechať si čas, trebárs aj niekde v prírode osamote, aby ste si dali myšlienky do poriadku. Meditovať, pracovať na sebe. Pretože nech už sú tie energie akokoľvek náročné, predsa len majú svoju pozitívnu stránku. A tou je naozaj pocit, že svet patrí všetkým, nežnosť, citlivosť, záujem o duchovno, láska k zvieratám, všetkému slabšiemu.

Medzi úskalia patrí taká ta zmätenosť ako keď ryba pláva a nevie kde. Len skrátka ide a preto je možné, že poniektorí siahnu či už z dezorientovanosti alebo nadšenia po niečom čo má viac grádov ako voda z vodovodu. Pozor na trináste komnaty a izolovanosť, na to, aby partner neskončil v nemocnici, lebo z nežnej rybky sa odrazu vykľul žralok.

Dôležité je naučiť sa držať opraty vzťahu. Obaja! Aby tie kone, ktoré sú zapriahnuté, nešli jeden vľavo a druhý vpravo. Inými slovami, ak sa naučíte vo vzťahu používať citlivosť, pochopenie ale súčasne aj zdravú dávku vnútornej sily, charizmu, dokážete to ukočírovať k spokojnosti a tak krásnej nežnej energii, ktorú tiež nenájdete nikde inde než práve v sedmičke. Mimochodom, v tomto vzťahu bude asi najviac zaujímavých poloprávd. Pamätajte na to a zabávajte sa. Lebo sedmička je istým spôsobom vzťah, kde sa naučíte dobre hrať, vynachádzať a napriek tomu mať na svet pohľad zafarbený ružovou...

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

©2018