Šestka

03.04.2018

Šestke vládne Venuša. Táto energia asi každému napovie, čo bude hlavnou témou vo vzťahu. Silná príťažlivosť, harmónia, vzťah k pekným veciam, útulné bývanie, zamilovanosť. Spojenie má v sebe akúsi mágiu, pocit, že si siahnete na hviezdy a čo chcete to sa splní. Prináša so sebou solídne zabezpečenie, kreativitu a tvorivosť. V tomto vzťahu ak budete robiť čokoľvek s láskou, prinesie to tvorivé výsledky. Akoby sa celý vesmír spojil a ukázal vám, ako chutí magická vášeň, príťažlivosť, túžba...

Celkom pekne sa to číta však? Keby to ale bolo len o tom, všetci by sme chceli partnerov, s ktorými tvoríme vibráciu šestky. Bohužiaľ, aj Venuša a číslo šesť majú svoje muchy a to poriadne. Keď už, tak nech to stojí za to. Toto spojenie so sebou prináša obrovský tlak, nie vždy je ho ľahké ustáť. Často sa vo vzťahu treba rozhodovať, voliť, vyberať si. Z času na čas bude cítiť obrovské TOTO JE MOJE. Bez ohľadu na to, či ide o nábytok alebo partnera. Láska je silná emócia a sprevádzajú ju aj tie menej príjemné ako žiarlivosť, výbušnosť, majetníckosť, nerozhodnosť, nevera, nadmerné zveličovanie.

Ak obaja partneri dokážu uniesť tento tlak a do vzťahu pôjdu s nasadením, naplno, pokúsia sa vyhnúť extrémom a nájdu aspoň približný stred, tak je to naozaj základ, na ktorom vybudujete harmonickú lásku plnú pochopenia, diplomacie, vášne a motýlikov v brušku.

Čomu by ste sa vyhnúť mali určite je tendencia vynucovať si svoje za každých okolností a nepoužívať metódu cukru a biča. Ďalej si je potrebné uvedomiť, že asi v žiadnom inom spojení nie je tak závažné rozhodovanie a voľba ako práve tu. Preto buďte rozvážni a vyvarujte sa unáhlených výrokov - buď alebo.

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

©2018