UKONČENÉ - Uvoľnenie emočných blokov - akcia

28.04.2018

Na samotný začiatok sa chceme poďakovať všetkým tým, ktorí sa prihlásili na našu kvantovú akciu Otvorenie poľa srdca (25.4.2018). Bolo to naozaj zaujímavé a aj keď sme pôvodne plánovali naozaj len to otvorenie a zaslanie lásky do vašich srdiečok, vyššia vôľa rozhodla inak a nakoniec ste dostali okrem pôvodného plánu aj terapiu.

Bolo to celkom "jedlé" a vzhľadom k vašej reakcii veľmi zaujímavé.

Uvádzame niekoľko reakcií:

  • Ďekuji. Přestala mě ta chřipka. I bolení v krku.
  • Cítím se nabitá energií, veselá a šťastná.
  • Večer jsem u toho s Marečkem usnula, dnes jsme oba jako sluníčka, zařime štěstím.
  • Manžel mi dnes říká, co jsem se sebou udělala, celý den jsem klidná a spokojená a nas syn vůbec nezlobí.
  • Cítil som sa vyčerpaný. Ale psychicky som bol na tom dobre. Srdce cítim, cítil som ho pekne. Beriem to pozitívne... Ono si myslím keď sa niečoho zbavujeme sem tam nás to zaťaží nachvíľku. Dnes už je to všetko v harmónii.
  • Bolo mi príjemne. Ďakujem.
  • Mne bolo veľmi príjemne, brneli mi končeky prstov a mal som v sebe dobrý pocit, pocit mieru.

Rozhodli sme sa, keďže prišla informácia, že potrebujete pomôcť, usporiadať tri terapie online zadarmo na uvoľnenie emočných blokov.

Prvý termín sa uskutoční 14.5.2018 o 20:15 hod. (pondelok)

Druhý termín sa uskutoční 15.5.2018 o 20:15 hod. (utorok)

Tretí termín sa uskutoční 21.5.2018 o 20:15 hod. (pondelok)

Je na vás, či sa objednáte na jeden, dva alebo všetky tri termíny. Samozrejme, ak by ste absolvovali všetky tri, je vyššia šanca na vyplavenie nejakej časti emočného balastu.

Osobné terapie sú postavené trocha inak ako to, čo vám ponúkame. Ak by ste niekedy mali záujem o hlbšiu prácu na sebe a pomoc, môžete sa u nás objednať. Pracujeme online aj osobne, podľa potreby.

Informácie k terapiám nájdete v tomto článku nižšie, rovnako ako aj objednávkový formulár.

Čo sa bude diať. Jednoducho si nájdete v danom termíne pohodlné miesto, pokoj a napijete sa vody. Bunky potrebujú vodičku, nepodceňujte to. Vypnite si mobil, 15-20 minút si skutočne zaslúžite mať len pre seba. Uvoľnite sa. Nič neriešte, nikam sa neponáhľajte, nič neskúmajte. Odovzdajte svoje problémy, ktoré vás trápia do rúk Univerza, do rúk Boha, skrátka tomu, komu potrebujete. Nechajte ich plávať okolo seba, nechajte nech kvantová inteligencia s nimi naloží tak, ako je to v prospech a plán vašej duše.

Pracujeme s napojením na najvyššie vedomie, kvantovú inteligenciu, Zdroj, má to mnoho mien. Vďaka práci poľa srdca a jeho energiám sa skrátka dejú veci, ktoré sa diať majú a každý dostane to, čo potrebuje v danú chvíľu.

Preto sa môžete cítiť rôzne. Niektorí plní elánu, iní naopak unavení. Niekto necíti absolútne nič, ďalší môže vnímať nejakú reakciu tela. Od triašky, mravčenia, smiechu, plaču, možno aj hnevu či podráždenosti, v závislosti od toho, ktorý blok sa vám pri terapii otvorí a uvoľní. Aj menej príjemné reakcie sú dobrým znakom, nebojte sa toho. Účinky môžu byť krátkodobé alebo aj pár dní, uvidíte. U niekoho nenastane žiadna viditeľná zmena. Aj to je v poriadku.

Neponáhľajte sa po tých 20 minútach hneď pozerať telku či do tabletu, doprajte si pokoj, nechajte, nech to celé prejde vašim energetickým telom.

Svojou objednávkou dávate súhlas aby sme mohli s vami pracovať na energetickej úrovni.

V prihlasovacom formulári vyplňte ktoré termíny si rezervujete.

Pre pracovné povinnosti v tomto prípade nebudeme zasielať upozornenie na blížiaci sa termín. Je to akcia zadarmo a aj vy istou dávkou vlastnej zodpovednosti potrebujete priložiť ruku k dielu. 

Budeme rady, ak sa nám po terapiách ozvete a napíšte nám svoje zážitky, pocity, emócie. Už teraz sa na vás tešíme.

S láskou a svetlom

Pavlína a Lada