BLOG

Život človeka začína narodením - prvým nadýchnutím. Je to začiatok rastu, zbierania skúseností, vedomostí, lások, radosti, starostí, smútku...

Leto je pomaly preč, ak teda nerátame to "babie". Moje leto bolo vcelku zaujímavé, istým spôsobom výnimočné. Najskôr som navštívila našich susedov v Českej republike a celkom sa mi tam páčilo. Videa som zaujímavé miesta, spoznala celkom zaujímavých ľudí. A jedného roztomilého kocúra menom Félix.

Myslíte si, že mať v živote očakávania je pre náš život prospešné? Ako sa to vezme, však? Niekedy je to požehnanie a niekedy tragédia. Pokúsim sa vysvetliť.

V prvej časti článku o hodnote sme sa tak trocha všeobecne pozreli na to, čo to hodnota ako taká je a prečo je pre človeka tak veľmi dôležitá. Písala som, že hodnotu by sme mohli rozdeliť na vonkajšiu a vnútornú. Pre istotu zopakujem, čo píšem všade. Všetko to, čo u mňa čítate, sú moje názory, moje skúsenosti, moje...

Z každej strany sa na nás valí ako sa máme milovať, aké je dôležité odpúšťať. Stále nás niekto presviedča o tom, že najdôležitejším v živote človeka je namiesto kameňom hádzať chlebom a pri fackaní nastaviť aj druhú stranu vlastnej tváre. Máme si dávať pozor na to, aby sme neboli pyšní, aby sme naopak boli skromní, aby sme neboli egoisti a...

Jedna moja dušička mi poslala istý text, ktorý krásne hovorí o tom, ako si tvoríme svet, aké sú naše hranice a akým spôsobom v podstate funguje naša vedomá tvorba reality. Prečítajte si to a nechajte múdrosť schovanú v texte vojsť do vášho srdca... Nechajte v sebe plynúť lásku, nie strach.

Poznáte tarotovú kartu Obesenca? Je na nej postava, ktorá visí dole hlavou. Metaforicky naznačuje (veľmi skrátene povedané - okrem iného) pohľad na svet inak... Obrátene.

Tak moji milí. Dnes nám začala nová vibrácia, aspoň teda oficiálne. Vibrácia roka 2017. Už dva dni pozerám na tarotové karty a rozmýšľam, že by nebolo od veci rozhodiť si ich na celý rok 2017 vo všeobecnosti. Ale nakoniec mi prišla informácia, že to nebude potrebné. Koniec koncov, výkladov je skutočne dosť, nemusím pridávať ešte ten svoj.